0 грн.
Оберіть валюту  
 

Власна поштова марка. Онлайн-замовлення

Платіжні системи

 

Ви можете розраховуватися платіжними картами систем Visa та MasterCard. Нашим партнером по роботі з такими платежами є "Райффайзен банк Аваль".
В момент оформлення замовлення Вам потрібно після натискання на кнопку "Оплатити" ввести тільки реквізити картки. Оплата пройде автоматично.

Безпечно: Здійснення оплати відбувається на сторінці процесінгового центру. Таким чином реквізити, CVV код картки, а також інформація про власника не передається через незахищені канали та не зберігається в базі даних дільниці Власна марка. При розрахунку на сторінці процесінгового центру використовується технологія захисту даних в Інтернеті 128-bit SSL (Secure Socket Layer). В основі цього протоколу лежить аутентифікація взаємодіючих сторін та шифрування даних з використанням симетричних та асиметричних алгоритмів. Таким чином  ніхто, ні адміністрація магазину, ні користувачі не можуть отримати інформацію про платіжну карту, що забезпечує гарантії недоторканності інформації про платіжну картку.Дізнатись більше
Дізнатись більше


Повернутися на сторінку замовлення ->

До оплати приймаються:

Visa, Visa Electron,Mastercard, Maestro
(044) 278 57 78
01001, м. Київ, вул. Хрещатик,22
Дільниця "Власна марка"
З технічними питаннями звертайтеся за адресою Цю адресу електронної пошти захищено від спам-ботів. У Вас має бути увімкнутий JavaScript для перегляду.